W środę po raz kolejny wyłoniono najzdolniejszych studentów wrocławskich uczelni. A po raz drugi Akademia-Internetu.pl i Dutkon.pl miały zaszczyt znaleźć się w gronie sponsorów.

Prof. Miodek o zmianach we współczesnej polszczyźnie

Gala wręczenia Studenckich Nobli odbyła się w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego. Zgromadzonych przywitał wojewoda dolnośląski, a wśród gości znaleźli się też przedstawiciele władz miejskich i powiatowych oraz sponsorzy.

Wykład poświęcony dynamicznym przemianom współczesnej polszczyzny wygłosił prof. Jan Miodek; część artystyczną dopełnili młodzi muzycy, którym udało się okiełznać nietypowy instrument muzyczny – marimbę.

Wiedzieliście, że istnieje taki instrument?

Studencką „noblisktką” w tym roku została Anna Kańtoch z wrocławskiej Akademii Medycznej. Miejsce drugie zajął Paweł Maślak, doktorant z Politechniki Wrocławskiej, zaś na miejscu trzecim znalazła się Joanna Wajdzik z Uniwersytetu Wrocławskiego. Pani Joanna może okazać się osobą o tyle ciekawą dla Czytelników Akademii Internetu, że na co dzień zajmuje się badaniem prawnych aspektów handlu z Chinami – polecam uwadze osobom chcącym w bezpieczny i zgodny z prawem sposób zająć się importem towarów od przedsiębiorców z Państwa Środka.

Sponsorzy tegorocznej edycji regionalnej Studenckiego Nobla:

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

2 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    • …podobnie jak większość laureatów, docierających do finału (także finałów regionalnych). Kiedy podczas tegorocznej Gali Regionalnej we Wrocławiu jeden z finalistów prezentował swój dorobek, zarówno ja, jak i siedzący obok starosta powiatu, z każdą minutą coraz szerzej otwieraliśmy oczy ze zdumienia, że jeden człowiek może aż tyle osiągnąć.

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

„E-biznes do Kwadratu” 18 h. szkolenia wideo!

E-biznes do Kwadratu "Biblia e-biznesu 2" - w bonusie!

Reklama

Moje książki i szkolenia

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Wsparcie dla e-biznesu:

Sprzedawaj skuteczniej!

Profesjonalna korekta
i redakcja tekstów

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
E-biznes do Kwadratu - Program 500-
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
• teraz: w "Programie 500-" :)

Zamów dziś i zdobądź dodatkowo
"Biblię e-biznesu 2" (wart. 129 zł)!