Akademia Internetu wraz z Akademią Allegro uruchomiła nowatorski projekt szkoleniowo-doradczy, adresowany do średnich i dużych e-sprzedawców. Każda firma może zamówić wizytę Ekspertów Allegro, połączoną z indywidualnie przygotowanym szkoleniem oraz konsultacjami. Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i sprzedaży w internecie.

alleWsparcie.pl to projekt nietypowy. W przeciwieństwie do tradycyjnych szkoleń, to Wykładowcy Akademii Allegro oraz eksperci z branży przyjeżdżają do firmy, która jest zainteresowana przeszkoleniem swoich pracowników tak, aby efektywniej sprzedawali. Co ważne, każde szkolenie jest dopasowane do indywidualnych potrzeb danego sprzedawcy – jest to możliwe dzięki swobodnemu wyborowi bloków tematycznych. Można wybierać m.in. z takich tematów, jak:

  • podstawy AdWords,
  • budowanie marki w internecie,
  • prawa konsumentów i obowiązki sprzedawców,
  • tworzenie skutecznych i perswazyjnych ofert,
  • zakładanie sklepu internetowego,
  • prawo autorskie w e-biznesie,
  • optymalna obsługa e-klienta

i inne.
.

Firma zamawiająca Indywidualne Wsparcie Allegro może liczyć na pomoc w trzech obszarach:

  1. Analiza i poprawa skuteczności dotychczasowych ofert sprzedaży – Eksperci Allegro wykonają audyt dowolnie wskazanej oferty, zlokalizują błędy i pokażą, jak zmaksymalizować skuteczność sprzedażową.
  2. Szkolenie – na miejscu, w siedzibie firmy, przeprowadzone zostanie jedno- lub dwudniowe szkolenie dla pracowników (4 lub 8 dowolnie dobranych modułów tematycznych).
  3. Indywidualne konsultacje – Eksperci i Wykładowcy Akademii Allegro odpowiedzą na szczegółowe pytania i pomogą rozwiązać najczęstsze problemy, z jakimi borykają się sprzedawcy w sieci.

Więcej informacji na stronie projektu: alleWsparcie.pl

Organizatorem jest Akademia-Internetu.pl. Patronat nad projektem objęła Akademia Allegro.

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Polecam

Zadbaj o swoje e-bezpieczeństwo!
Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie!

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!