Marek Jankowski – człowiek, którego chyba bez większej przesady nazwać można Ojcem Polskiego Podcastingu. Od 10 lat prowadzi e-udycję (nowe słowo;) „Mała Wielka Firma”, w której wraz z Pawłem Tkaczykiem (którego chyba bez większej przesady nazwać można Ojcem Polskiego Brandingu), rozmawiają o sekretach prowadzenia biznesu.

Nie pomylę się chyba, mówiąc że na „Małej Wielkiej Firmie” wychowały się już co najmniej dwa pokolenia polskich przedsiębiorców (wszak w biznesie „generacje” następują po sobie szybciej niż w życiu). O klientach, o zarządzaniu, o jakości i odpowiedzialności, o unikaniu pułapek small- oraz bigbiznesu, o negocjacjach, o strategiach, o prawie, o outsourcingu, o marketingu… – trudno znaleźć temat, o którym nie mówiono by na antenie.

W latach 2015-2016 i ja miałem niezwykły zaszczyt zagościć (i to trzykrotnie!) na antenie „Małej Wielkiej Firmy”. Było to daaawno temu, ale tematy pozostają wciąż aktualne – przypominam zatem i zapraszam do posłuchania:

Jeśli się podobało, nie pogniewam się za udostępnienie na Fb czy w innych soc-mediach:).

A jeśli chcesz sam zacząć nagrywać tak profesjonalne podcasty, jak Marek, zapraszam na kurs prowadzony przez samego Mistrza Jankowskiego: PodcastPro.pl.

 

Ważne adresy:

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Polecam

Ekskluzywne szkolenie dla nieruchomościowców!
Hotel Arłamów****, 14-15.12.2019

Zarabiaj na Amazonie!

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
Nieruchomościowe seppuku