Ekomersy to nagrody przyznawane najlepszym usługom i produktom oraz osobom wspierającym sprzedaż w sieci. Wskaż swój typ i wpłyń na poprawę polskiego e-handlu.

Do ekomersów firmy zgłaszają się same, ale kandydatury może też składać każdy, kto uważa, że dany produkt czy przedsiębiorca powinien zostać uhonorowany.

Nagrody przyznane zostaną w kategoriach:

Najlepsza platforma sklepowa

dla marek oferujących narzędzia do uruchomienia i prowadzenia sklepu internetowego w oparciu o model SaaS i platformy typu Open Source; oferujące rozwiązania w obszarze f-commerce, a także oprogramowanie dedykowane do tworzenia sklepu internetowego

Operator logistyczny roku

dla firm, których obszarem działalności jest dostarczanie przesyłek na zlecenie sklepów internetowych, a także oferujących usługi logistyczne i operacyjne m.in. przygotowanie przesyłek, obsługę zwrotów, magazynowanie produktów

Najlepszy system płatności

kandydaci do nagrody w tej kategorii to firmy oferujące systemy płatności internetowej, a także inne narzędzia płatnicze i usługi umożliwiające dokonanie i obsługę płatności przez Internet.

Debiut roku

kategoria dla marek, które oferują dowolne produkty i usługi, których odbiorcami są sklepy internetowe lub inne podmioty prowadzące sprzedaż w Internecie. W tej kategorii zostanie nagrodzony produkt lub usługa wdrożona w okresie od 1 września 2011r. do 31 sierpnia 2012r.

Najlepsi w komunikacji

kategoria, do której swój udział mogą zgłosić marki oferujące narzędzia i aplikacje wspomagające komunikację klientami, a także dostarczające danych na temat skuteczności strategii komunikacji poprzez monitorowanie marki w Internecie. Są to m.in. narzędzia e-mail marketingowe, mobile marketingowe, aplikacje na portale społecznościowe, infolinie, narzędzia do monitorowania.

Osobowość roku w e-commerce

ktoś kogo cenicie, ktoś kto jest pasjonatem e-commerce i osiąga w tej branży sukcesy. Ktoś komu chcielibyście pogratulować tego co już udało mu się zrobić i kibicować w tym co planuje w przyszłości. Waszym zdaniem Osobowością Roku w e-commerce jest…?

(źródło: ekomersy.pl)

Może i Ty zechcesz zgłosić ulubioną firmę działającą w internecie, dobry produkt lub osobę, która – w Twojej ocenie – wpływa pozytywnie na rozwój polskiego e-biznesu?

Zgłoszenia można składać na stronie ekomersy.pl

 

 

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

„E-biznes do Kwadratu” 18 h. szkolenia wideo!

E-biznes do Kwadratu "Biblia e-biznesu 2" - w bonusie!

Reklama

Moje książki i szkolenia

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Wsparcie dla e-biznesu:

Sprzedawaj skuteczniej!

Profesjonalna korekta
i redakcja tekstów

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
E-biznes do Kwadratu - Program 500-
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
• teraz: w "Programie 500-" :)

Zamów dziś i zdobądź dodatkowo
"Biblię e-biznesu 2" (wart. 129 zł)!