Już za kilka dni wraz z Kamilem Cebulskim ruszamy do Zambii, aby… budować szkołę. Zapowiada się ciekawa przygoda i fajne doświadczenie. Doświadczenie tak różne od naszych zwykłych polskich biznesów.

 

Tak będzie wyglądała szkoła, którą budujemy w Zambii
Tak będzie wyglądała szkoła, którą budujemy w Zambii (fot. www.asbiro.pl/afryka)

W całej imprezie chodzi o to, by nieopodal Lusaki, stolicy Zambii, stworzyć kompleks edukacyjny: przedszkole, szkołę i uczelnię wyższą. Przedsięwzięcie ma wymiar nie tylko społeczny, ale również biznesowy – budowa szkoły da pracę ludziom, których dzieci już za kilka lat będą mogły korzystać z efektów ich trudu. Oczywiście odpłatnie. Jakże prosty i pomysłowy zamknięty ekosystem ekonomiczny!

Inwestycja znajduje się już w pewnym stopniu zaawansowania: część prac została wykonana, a polscy darczyńcy przekazali wiele materiałów i funduszy. Wciąż jednak potrzebne są pieniądze, które pozwolą na ukończenie przedsięwzięcia. Jeśli i Ty chciałbyś dołożyć swoją „cegiełkę” do ściany tej dobrej inicjatywy, w imieniu organizatorów akcji, a przede wszystkim afrykańskich dzieciaków, zapraszam do choćby skromnych wpłat:

Fundacja KCBE
ul. Spokojna 14
28-300 Jędrzejów

Numer rachunku bankowego:
81 1020 2733 0000 2402 0037 9990

Tytułem: AFRYKA

A może ktoś z Was chce wybrać się do Afryki i wspomóc nas, a przy tym pozwiedzać Czarny Ląd i przeżyć przygodę życia? My wyjeżdżamy pod koniec grudnia, ale za parę miesięcy będzie kolejny wyjazd, na który już teraz można się zgłaszać. Zapraszam i zachęcam!

Dowiedz się więcej:

 

 

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

7 komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

„E-biznes do Kwadratu” 18 h. szkolenia wideo!

E-biznes do Kwadratu "Biblia e-biznesu 2" - w bonusie!

Reklama

Moje książki i szkolenia

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Wsparcie dla e-biznesu:

Sprzedawaj skuteczniej!

Profesjonalna korekta
i redakcja tekstów

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
E-biznes do Kwadratu - Program 500-
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
• teraz: w "Programie 500-" :)

Zamów dziś i zdobądź dodatkowo
"Biblię e-biznesu 2" (wart. 129 zł)!