Na czas obecnego kryzysu obniżam ceny moich e-publikacji do 90%. Mam nadzieję, że przynajmniej w ten skromny sposób pomogę dostarczyć przedsiębiorcom prawdziwą i mądrą „tarczę antykryzysową”.


Kochani, jako że większość z Was nie może obecnie pracować ani prowadzić firmy i każdy martwi się o przyszłość, warto zadbać o nią już teraz. Pamiętajcie, że żaden kryzys nie trwa wiecznie, a to, co dzisiaj zasiejemy, niedługo zacznie rodzić owoce.

We wczorajszym artykule „Mój biznes płonie! Co robić?… 6 pomysłów na przetrwanie apokalipsy” – podzieliłem się kilkoma pomysłami, jak to, co dla większości ludzi jest blokadą, zamienić i wykorzystać jako kapitalną okazję, by poprawić te elementy, na jakie wcześniej brakowało czasu.

Postanowiłem też wesprzeć Was w jeszcze inny sposób. Moja firma, działająca w modelu wyłącznie internetowym i zabezpieczona na wielu polach, mimo odczuwalnego spadku zamówień poradzi sobie z kryzysem, choćby miał on trwać 5 lat. Ale wiem, że nie wszyscy są w tak komfortowej sytuacji – dlatego teraz jest TEN czas, aby ci silniejsi pomogli słabszym.

Moim drobnym wsparciem niech będzie dostęp do książek „Targuj się!”, Efekt tygrysa”, „Nieruchomościowe seppuku” oraz do szkolenia „E-biznes do Kwadratu” w symbolicznych cenach. Ja po pierwsze już na nich dostatecznie zarobiłem, po drugie zaś nie są one moim głównym biznesem, lecz raczej misją. Dlatego niech właśnie teraz maksymalnie dotrą do tych, którzy wcześniej nie mieli na nie czasu (a może środków) i niech służą Wam moją najlepszą wiedzą i doświadczeniem (nie tylko biznesowym). Zaznaczam jednak, że jako zadeklarowany przeciwnik cenodajstwa, specjalne ceny „kryzysowe” ustawiam tylko na czas obecnej sytuacji – gdy świat wróci do normy, także ceny wrócą na swój wcześniejszy poziom.

Mam tylko jedną prośbę w zamian: jeśli skorzystacie, udostępnijcie proszę ten artykuł (lub stronę danej publikacji) na swoim FejsBogu lub innymi kanałami – pomóżcie mi dotrzeć z tą akcją do Waszych Bliskich, aby oni również mogli skorzystać i łatwiej przetrwać obecną „chwilową apokalipsę”.

Dzięki,

 

 

.


.

„Nieruchomościowe seppuku”
(e-book: 19 zł zamiast 49 zł – oszczędzasz 61%)

Chcesz tworzyć ekstremalnie skuteczne oferty wynajmu i sprzedaży nieruchomości? Poznaj 15 najczęstszych błędów i osiągaj zwroty nieosiągalne dla innych!

 

zamów >>>


„Targuj się! Zen negocjacji”
(e- lub audiobook: 10 zł zamiast 29 zł – oszczędzasz 65%)

Negocjacje towarzyszą nam każdego dnia: w domu, szkole, w pracy, w biznesie, na zakupach, w podróży… Poznaj najbardziej skuteczne zasady, techniki oraz porady, popraw swoją inteligencję negocjacyjną i otrzymuj więcej od życia!

zamów >>>


„Efekt tygrysa. Puść swoją osobistą markę w ruch!”
(e- lub audiobook: 10 zł zamiast 29 zł – oszczędzasz 65%)

To książka dla młodych i mniej młodych, chcących wyróżnić się dzięki własnej marce osobistej: bez układów, pieniędzy i wyścigu chomików. Personal branding bez tajemnic.

 

zamów >>>


„E-biznes do Kwadratu. Spotęguj Swoją Sprzedaż!”
(szkolenie wideo: 97 zł zamiast 997 zł – oszczędzasz 90%)

Konkurencja daje Ci w kość? „Trafność” Allegro utrudnia życie? Klienci wybrzydzają i żądają rabatów a obroty spadają? Zmień to! Poznaj 33 proste metody zwiększania sprzedaży bez płacenia za reklamę zewnętrzną!

 

zamów >>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

  • Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (czego nie dały mi ani Nazwa.pl, ani OVH, ani Home.pl)
  • Dużo podróżuję. Noclegi zamawiam zwykle przez Agoda.com – cenię olbrzymi wybór i szybki proces rezerwowania.
  • Jeśli nie hotele, to Airbnb – to genialna alternatywa, zwłaszcza na wyjazdy z przyjaciółmi, kiedy chcemy zamieszkać w jednym miejscu. I w sensownych cenach!
  • Często wyjeżdżam za granicę. Dzięki karcie Revolut skończył się koszmar biegania po kantorach i wymieniania walut – wszędzie płacę jedną kartą bez absurdalnych różnic kursowych.
  • Wysyłamy sporo przesyłek kurierskich. A wszystkie przez wygodny serwis Furgonetka.pl.
  • Aby nie mieć wielu kart płatniczych w portfelu, wszystkie noszę w jednej – Curve to wygodna i rewolucyjna „wielokarta”.
  • Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!
  • Z taksówek korzystam rzadko, ale jeśli już – wybieram Ubera lub Bolta, bo uwielbiam ich wygodne i funkcjonalne aplikacje.
  • Jeszcze bardziej lubię elektryczne auta na minuty. Dlatego często wypożyczam Vozillę.

Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
[podczas epidemii 90% taniej dla Czytelników Akademii Internetu]
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
książki nieruchomości