Na przełomie lipca i sierpnia w Bystrem (Bieszczady) odbędzie się kolejny Biznes Camp Asbiro. A ja znów będę mówił, jak osiągać olbrzymie zwroty i szybkie transakcje wynajmu i sprzedaży nieruchomości dzięki sprytnie przygotowanym ofertom. 

Biznes Camp to flagowa impreza Asbiro, którą odwiedzam z wykładami co roku od 2011 lat (z jednym wyjątkiem). Idea jest prosta i fajna: spotykamy się w pięknych okolicznościach przyrody (góry), by przez kilka dni dzielić się biznesowymi strategiami i pomysłami na optymalizację wszelkich działań. 

W ideę Biznes Campu kapitalnie wpisuje się temat mojego tegorocznego wystąpienia, nawiązującego – a jakże! – do niedawnej premiery najnowszej książki, którą wydałem:

A problem jest spory: właściciele i sprzedawcy mieszkań i domów, szykując oferty do internetu, wpadają wciąż w te same pułapki: nieskuteczne tytuły, nieprzemyślane miniaturki, odstraszające zdjęcia, byle jakie opisy, przekłamywanie parametrów… 

STOP!

Dowiedz się, jakie grzechy popełniają autorzy ofert nieruchomościowych, poznaj niezwykle łatwe sposoby ich poprawy i osiągaj takie efekty, jak ja. A jakie to efekty? Ot, choćby: 

  • wynajem mieszkania z ROI na poziomie 15,2% (czyli dwa razy większym niż średnie zwroty w branży), 
  • sprzedaż działki z zyskiem 136%, 
  • 0 (słownie: ZERO!) dni pustostanu mieszkania wynajmowanego nieprzerwanie od 6,5 roku (przy średniej „pustostalności” wynajmowanych mieszkań w dużych miastach przez 1 miesiąc w roku),
  • lokatorzy, którzy [prawie] nigdy nie targują się o czynsz, 
  • wynajęcie w ciągu 2 dni mieszkania, które wcześniej właścicielka próbowała bezskutecznie wynająć przez 3 miesiące…

– a wszystko to wyłącznie dzięki wiedzy, co działa, a co zabija sprzedaż i jak zrobić ofertę, która będzie ekstremalnie skuteczne.

 

Przybywaj i dołącz do tych, którzy pracując mniej,
osiągają lepsze efekty niż 95% społeczeństwa!

 

Zapraszam też na pełne, dwudniowe szkolenie ROIMaster.pl, podczas którego stworzysz swoją idealną ofertę, otrzymasz wzór do łatwego i szybkiego budowania kolejnych ofert, a także poznasz kilkadziesiąt trików i zasad, dzięki którym Twoje oferty będą idealnie widoczne w internecie:

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

1 komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Polecam

Ekskluzywne szkolenie dla nieruchomościowców!
Hotel Arłamów****, 14-15.12.2019

Zarabiaj na Amazonie!

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
Nieruchomościowe seppuku