Za parę dni do księgarń trafi „Twoja pierwsza strona WWW” – książka, w której udowadniam, że największy nawet laik może samodzielnie zrobić profesjonalną stronę WWW. Łatwo, szybko, a nawet… za darmo. Tytuł jest już w przedsprzedaży – zamawiając teraz, dostaniesz 15% rabatu!

Wszystko zaczęło się w 2009 r. Trafiłem wtedy na dostępny bezpłatnie w Sieci program do niesamowicie łatwego tworzenia stron WWW. Okazało się, że nawet człowiek o totalnie bladym pojęciu na temat komputerów może w kilka minut zbudować własny serwis i – co równie ważne – łatwo nim zarządzać.

"Twoja pierwsza strona WWW"
„Twoja pierwsza strona WWW”

Pod wrażeniem aplikacji nagrałem 30-minutowy poradnik wideo „Nieprzyzwoicie łatwa strona WWW”, w którym przedstawiałem ten kreator. W ciągu kilkunastu miesięcy płytę kupiło blisko 1000 osób, tematem zainteresowało się również wydawnictwo Helion (zobacz ich książki o e-biznesie). Zapadła decyzja: robimy książkę, która pokaże to i jeszcze szereg innych, intuicyjnych narzędzi do naprawdę przyjaznego tworzenia stron WWW.

Dziecko jest już w przedsprzedaży – chcesz zobaczyć?

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

3 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Książkę przeczytałm i jest to na pewno ciekawa propozycja dla osób zupelnie początkujących, które nie maję jeszcze żadnego własnego np. bloga.

  • Chyba jednak Pan przesadził, że po przeczytaniu tej książeczki od razu będę miał stronę. Myślę że co najwyżej bloga, którego nikt w googlu nigdy nie znajdzie. Opisał Pan jedynie kilka kreatorów stron. A co np z pozycjonowaniem, tworzeniem nazwy/adresu strony, chociaż informacjami podstawowymi na te tematy? Mam wrażenie że ta książka to zaledwie jeden rozdział jakiejś większości, której jednak w cenie 24,90 nie dostałem. Czuję się naciągnięty. Ale marketing ma Pan iście amerykański 😛

    • Panie Tomku, gdy kupuje Pan auto w salonie, to zazwyczaj bez nauki jazdy, prawda? Ta książka przedstawia narzędzia do bardzo przyjaznego tworzenia stron. Proszę pamiętać, że „stworzyć i opublikować stronę” a „wypozycjonować ją” to są dwie różne aktywności. Gdybym miał napisać o pozycjonowaniu, musiałaby powstać kolejna książka na ten temat, a takich powstało już wiele. Podobnie z domenami – może Pan sięgnąć do mojej książki „Domeny internetowe”; dlaczego wiedzę tam zawartą miałbym powtarzać w książce o kreatorach stron WWW? Po pierwsze: byłby to zwykły autoplagiat; po drugie i najważniejsze: proszę rozróżnić dwie sprawy – techniczne wykonanie strony to jedna rzecz, a jej optymalizacja i promowanie – zupełnie inna.
      Pozdrawiam, Maciej Dutko

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Polecam

Ekskluzywne szkolenie dla nieruchomościowców!
Hotel Arłamów****, 14-15.12.2019

Zarabiaj na Amazonie!

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
Nieruchomościowe seppuku