Praktyczne negocjacje (nie tylko w biznesie) oraz tworzenie ekstremalnie skutecznych ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości – to tematy moich dwóch najbliższych wykładów w Szwecji i w Szkocji. Zapraszam!


24 sierpnia, na zaproszenie Asbiro Investors w Sztokholmie, będę miał przyjemność podzielić się sprawdzonymi i niezwykle skutecznymi technikami i trikami, pozwalającymi skutecznie negocjować.

8 tysięcy złotych mniej przy kupnie samochodu; prawie 60 tysięcy oszczędności podczas zakupu mieszkania od dewelopera; wynagrodzenie wyższe o… 2 tysiące złotych miesięcznie – to tylko wybrane przykłady sukcesów. Ale zdarzyło mi się też zaliczyć spektakularne wpadki: utrata pracy przez nieumiejętność „dogadania się” z psychopatycznym szefem, strata okazji kupna wymarzonego auta czy przejście koło nosa bardzo, ale to bardzo dobrej okazji kupna mieszkania – a wszystko z powodu elementarnych błędów negocjacyjnych. 

O tym, na co uważać podczas targowania się, jakich błędów unikać, a które dźwignie stosować jako dające najciekawsze efekty – opowiem już w najbliższą sobotę. 

Oprócz mnie, na scenie pojawią się także Tomek Burcon z Mieszkanicznika Gdańsk (z Tomkiem już w grudniu poprowadzimy ekskluzywne szkolenie ROIMaster.pl, na które do końca sierpnia mamy jeszcze 3 bilety w cenie niższej o 1/3) oraz Jurek Sempowicz – mój nieodłączny druh podczas rozlicznych a awanturniczych egzotycznych wypraw (Zielony Przylądek, Chiny, Tajlandia, Kirgistan, Mongolia, Iran…) oraz autor głośnej książki „Od kelnera do rentiera”.

Info i zapisy: www.facebook.com/events/2362856503962395

Na spotkaniu można będzie również uzbroić się w moją książkę „Targuj się! Zen negocjacji”:

Dokładnie tydzień później, 31 sierpnia, przyjdzie mi z kolei po raz pierwszy wystąpić w Szkocji, o której odwiedzeniu marzyłem od lat. Na zaproszenie Property Investors Association opowiem, co najbardziej wkurza potencjalnych klientów, szukających domu lub mieszkania, dlaczego 99% z nich w ciągu pierwszych 60 sekund na pewno zamknie naszą ofertę i… co zrobić, aby tak się jednak nie stało. Omówię kilka niezwykle łatwych do popełnienia błędów i pokażę, jak nie wpaść w te częste pułapki, metodycznie zwiększając szansę na szybką i ponadprzeciętnie dochodową transakcję (15% roi z wynajmu przeciętnego mieszkania albo ponad 140% zwrotu przy sprzedaży działki? Da się zrobić!). 

Spotkanie w Edynburgu będzie krótkie (ok. 90 minut), dlatego z konieczności ograniczę się do paru najbardziej spektakularnych błędów i kilku ciekawych trików, które uczynią Twoje oferty bardziej seksownymi, ale pełnię wiedzy znajdziesz również w mojej najnowszej publikacji „Nieruchomościowe seppuku”:

Uwaga: ze względu na ograniczenia bagażu lotniczego, do Szkocji będę mógł przywieźć zaledwie kilkanaście egzemplarzy moich książek. Jeśli chcesz upolować którąś z nich, zamów już dziś na www.akademiainternetu.pl/sklep, napisz w komentarzu „Edynburg”, a 31 sierpnia przekażę Ci ją osobiście:).

W Edynburgu wystąpi również Alex Krizan Bober, która po mistrzowsku porusza się w brytyjskim rynku nieruchomości i która opowie, jak wyszukuje oraz ogarnia a następnie banknotyzuje z ponadprzeciętnym zyskiem nieruchomościowe perełki.  

Info i zapisy: www.facebook.com/events/579849445877749

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Polecam

Ekskluzywne szkolenie dla nieruchomościowców!
Hotel Arłamów****, 14-15.12.2019

Zarabiaj na Amazonie!

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
Nieruchomościowe seppuku