W ofercie Helion.pl pojawiło się właśnie moje flagowe szkolenie „E-biznes do Kwadratu. Spotęguj Swoją Sprzedaż!”. Polecając je swoim Odbiorcom, zarobisz 40 zł na każdym egzemplarzu!

„E-biznes do Kwadratu” to szkolenie, które prezentuje 33 techniki poprawiania ofert, pozwalające osiągnąć ponadprzeciętne wzrosty sprzedażowe. Materiał do szkolenia powstawał przez 12 lat prowadzenia własnego e-biznesu, ale też podczas setek szkoleń dla e-sprzedawców i w trakcie ponad 1300 przeprowadzonych przeze mnie audytów ofert na Allegro i w e-sklepach.

Pierwsza, nieśmiała jeszcze i bardzo kameralna edycja odbyła się w maju 2013 roku w Krakowie. Szybko okazało się, że prezentowane techniki usuwania błędów i poprawy ofert przynoszą e-sprzedawcom wzrosty liczone w setkach, a bywłao, że nawet w tysiącach procent! Z czasem projekt zyskał dziesiątki pozytywnych recenzji od sprzedawców zaskoczonych skutecznością prezentowanych metod, co zaowocowało kolejnymi jego edycjami: zarówno zamkniętymi (organizowanymi na indywidualne zamówienia firm), jak i podczas dużych eventów (ostatnia otwarta edycja odbyła się w listopadzie w 2016 r. w Bangkoku, a uczestniczyło w niej aż 75 osób).

W 2017 dobiegły końca trwające blisko rok prace nad nową, uzupełnioną, uaktualnioną i mocno rozbudowaną wersją wideo, dostępną teraz dla każdego on-line. Dziś szkolenie „E-biznes do Kwadratu” trafiło również do oferty jednego z największych polskich wydawnictw, Helion.pl.

Zapraszam Cię do Programu Partnerskiego Grupy Helion – promując szkolenie „E-biznes do Kwadratu” zyskasz 5% (tj. 40 zł) z każdego sprzedanego egzemplarza, a Twoi odbiorcy otrzymają najcenniejszą obecnie w Polsce praktyczną wiedzę z zakresu budowania niezwykle skutecznych ofert sprzedażowych.

Zapisy do Programu Partnerskiego: pp.helion.pl.

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Polecam

Ekskluzywne szkolenie dla nieruchomościowców!
Hotel Arłamów****, 14-15.12.2019

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

  • Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (czego nie dały mi ani Nazwa.pl, ani OVH, ani Home.pl)
  • Dużo podróżuję. Noclegi zamawiam zwykle przez Agoda.com – cenię olbrzymi wybór i szybki proces rezerwowania.
  • Jeśli nie hotele, to Airbnb – to genialna alternatywa, zwłaszcza na wyjazdy z przyjaciółmi, kiedy chcemy zamieszkać w jednym miejscu. I w sensownych cenach!
  • Często wyjeżdżam za granicę. Dzięki karcie Revolut skończył się koszmar biegania po kantorach i wymieniania walut – wszędzie płacę jedną kartą bez absurdalnych różnic kursowych.
  • Wysyłamy sporo przesyłek kurierskich. A wszystkie przez wygodny serwis Furgonetka.pl.
  • Aby nie mieć wielu kart płatniczych w portfelu, wszystkie noszę w jednej – Curve to wygodna i rewolucyjna „wielokarta”.
  • Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!
  • Z taksówek korzystam rzadko, ale jeśli już – wybieram Ubera lub Bolta, bo uwielbiam ich wygodne i funkcjonalne aplikacje.
  • Jeszcze bardziej lubię elektryczne auta na minuty. Dlatego często wypożyczam Vozillę.

Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
Nieruchomościowe seppuku