Polecam mBank – to program, którego uczestnicy otrzymują 50 zł za zachęcanie znajomych do korzystania z usług tego operatora naszych finansów. Okazuje się, że polecać nie warto, bo bank nie płaci prowizji.

 

Znajomy, któremu poleciłem usługi mBanku, założył konto w marcu. Jest sierpień, a prowizji – ani śladu. Na pytanie do pana Łukasza Gosztyły z działu obsługi klienta – otrzymuję tylko wyciąg z regulaminu: punkt VIII, podpunkt 1 jasno stanowi… i tak dalej.

No cóż, w dobie coraz głośniejszej dyskusji na temat jakości obsługi klienta, pracownik „z ludzką twarzą” to rzadkość. Co powiedzą szefowie pana Łukasza – mogę się tylko domyślać i życzyć mu powodzenia w dalszej karierze z jednoczesną prośbą, aby do mnie cv nie przesyłał.

A co mogą powiedzieć klienci, po raz kolejny nabijani w mButelką? Ja mówię: „mBank? Nie polecam!”

 

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

3 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Trzeba czytać regulamin przed polecaniem. Pewnie nie byłeś aktywny w poprzednim miesiącu i dlatego nic nie dostałeś. Gość z obsługi klienta jasno ci przedstawił, którego podpunktu nie dotrzymałeś, a teraz wylewasz żale w internecie.

    • Cóż, taki urok internetu, że można tu żale wylewać i przestrzegać innych przed manipulacjami; taki też jest jeden z celów tego bloga.

      Cieszę się, że mieliście odmienne doświadczenia niż ja – ja podzieliłem się swoim doświadczeniem negatywnym. Dodam, że spełnione zostały wszystkie wymogi regulaminowe – a prowizji jak nie było, tak nie ma.

      Ps. Znajomy, któremu poleciłem mBank, tego rodzaju manipulację i nieczystą grę już na początku „znajomości” uznał za wystarczający powód do natychmiastowego rozstania – dziś nie tylko nie jest już klientem tej firmy, ale aktywnie odradza ją innym. Notabene ciekawe studium przypadku, pokazujące jak nieudolnie prowadzone działania promocyjne mogą po wielokroć obrócić się przeciw ich nadawcy.

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Polecam

Ekskluzywne szkolenie dla nieruchomościowców!
Hotel Arłamów****, 14-15.12.2019

Zarabiaj na Amazonie!

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
Nieruchomościowe seppuku