Chcesz 33 smaczne „pigułki” na natychmiastowy wzrost sprzedaży na Allegro i w e-sklepie? Zapraszam na szkolenie „E-biznes do Kwadratu” (www.e-biznes2.pl). Już w maju zdradzę Ci szybkie, skuteczne i łatwe do wprowadzenia triki i taktyki, które pomogłem wdrożyć już 8 tysiącom e-sprzedawców. Efekt: wzrosty od „zaledwie” kilkudziesięciu do kilku tysięcy procent w ciągu 2-3 tygodni. Poważnie!

Od 17 lat sprzedaję, a od 6 doradzam e-sprzedawcom jak zwiększać sprzedaż. Zadanie trudne, ponieważ handlujących w sieci przybywa, oferty mnożą się milionami, a grono klientów… nie rośnie. Wydawałoby się więc, że na mocy starego prawa podaży i popytu, sprzedaż jednostkowa poszczególnych sprzedawców musi proporcjonalnie spadać.

Błąd w rozumowaniu – NIE musi!

Kluczem do zrozumienia jest druga stara, Einsteinowska prawda, wedle której „głupotą jest oczekiwać innych [czytaj: lepszych] rezultatów robiąc wciąż to samo” . Wniosek rodzi się sam: chcesz lepszych efektów – rób pewne rzeczy lepiej niż wcześniej.

A ja dodam: i lepiej, niż robi je Twoja konkurencja.

Wiem, wiem, brzmi to jak tania „wklejka” z Briana Tracy’ego czy innych magicznych amerykańskich kaznodziejów motywacji. Z tym, że w przypadku sprzedaży jest to stwierdzenie tyle banalne, co cholernie prawdziwe, skuteczne i – co ważne – proste do zrealizowania. Nie wymaga wielkich nakładów, zakupu urządzeń, instalacji oprogramowania; wystarczy 8 godzin zainwestowane w to szkolenie.

Dosłownie godzinę temu dostałem kolejnego maila z rodzaju tych, jakich otrzymuję kilka tygodniowo od osób zamawiających audyty swoich ofert sprzedażowych. Brzmiał on mniej więcej tak:

Nasze obroty na Allegro od kliku lat spadają, mimo że mamy większy i ciekawszy asortyment. W tym roku jest dramat: nasze obroty stanowią 1/4 tego, co w roku ubiegłym – jest coraz gorzej. Wiadomo: kryzys, większa konkurencja, ale poza tym coś chyba jest nie tak (…). Bardzo chciałabym, żeby Pan nam pomógł.

Jeden rzut oka na ofertę sprzedawcy – i rażące błędy (od drobiazgów formalnych, po grzechy strategiczne) aż wyciekają z ekranu na klawiaturę…

Takich ofert na Allegro i w e-sklepach przebadałem już prawie 1050. Przez ostatnie 6 lat przeszkoliłem też 8 tysięcy e-sprzedawców, z których większość popełniała te same, groźne, powtarzające się błędy. Wreszcie: przez ten czas ustaliłem i opracowałem 33 elementy ofert sprzedażowych, które – dobrze zastosowane – najlepiej przekładają się na wzrost sprzedaży. Wdrożenie już kilku z nich spowoduje skok od kilkunastu do nawet kilku tysięcy procent (to dane poparte badaniami skuteczności); pomyśl, co stanie się z Twoją e-sprzedażą jeśli zastosujesz je wszystkie!

Projekt E-biznes2 to cykl szkoleń w całej Polsce, na których e-sprzedawcy poznają te niezwykle skuteczne, a przy tym łatwe do zastosowania strategie. Zapraszam – zarezerwuj miejsce już teraz, namów szefa by dał Ci dzień wolnego, zabierz ze sobą kolegów i koleżanki z firmy.

Szczegółowe informacje i zapisy: www.e-biznes2.pl
(liczba miejsc w każdym mieście jest ściśle ograniczona, decyduje kolejność zapisów)

.

Program Partnerski – Przygarnij Jagiełłę za poleconą osobę!
[Nowe warunki – nawet do 400 zł za pozyskaną osobę!]

Poleć szkolenie 30 osobom i zgarnij miesięczną pensję!
Poleć szkolenie 30 osobom i zgarnij miesięczną pensję!

Poleć szkolenie E-biznes2 swoim znajomym lub czytelnikom Twojej strony WWW, a za każdą osobę, która zapisze się z Twojego polecenia, otrzymasz prowizję. Zarobisz minimum 100 zł/os., ale im więcej osób zaprosisz, tym większa prowizja:

 • 100 zł/os. – przy pozyskaniu 1-2 osób,
 • 150 zł/os. – za pozyskanie 3-4 uczestników,
 • 200 zł/os. – za pozyskanie 5-6 uczestników,
 • 250 zł/os. – jeśli uda się pozyskać min. 7-9 osób,
 • 300 zł/os. – jeśli zbierzesz 10-20 osób,
 • 350 zł/os. – za 21-25 osób,
 • 400 zł/os. – za każdą z 26 lub więcej osób!
[Prosty przykład: pozyskasz 9 osób – zarobisz 2250 zł; zrekrutujesz 23 osoby – wpadnie 8050 zł; a przy 30 osobach – lekką ręką zapłacimy Ci… 12.000 zł!]

Jak to zrobić? To proste:

 1. Powiedz znajomym i współpracownikom o naszym szkoleniu (możesz opublikować info na Facebooku, swoim blogu, rozesłać e-maila – możesz do tego wykorzystać materiały reklamowe dostępne poniżej). Najlepiej jednak jest lobbować osobiście w zaprzyjaźnionych firmach – wystarczy, że szef takiej firmy wydeleguje na szkolenie 5 osób, a Ty już zarabiasz 1000 zł.
 2. Przekaż im, aby przy zapisie jako „kod rabatowy” koniecznie podali Twoje nazwisko lub inne hasło rozpoznawcze – na tej podstawie otrzymają 5% rabatu, a ja będę wiedział, komu naliczyć prowizję.
 3. Prześlij mailem (na [email protected]) informację, że polecasz szkolenie używając ww. nazwiska/hasła – od tej pory będzie naliczana prowizja za każdą osobę, jaką polecisz. Prowizję otrzymasz na początku czerwca – będzie jak znalazł na fajne wakacje:)

 

Materiały, które możesz wykorzystać do promocji:

oferta w formacie A4+
oferta-A4+

baner 280 x 280
baner-280x280

baner 200 x 280
baner-200x280

przykładowy mailing (format Worda)
mailing-word

przykładowy mailing (format Open Office)
mailing-open-office

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Polecam

Ekskluzywne szkolenie dla nieruchomościowców!
Hotel Arłamów****, 14-15.12.2019

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

 • Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (czego nie dały mi ani Nazwa.pl, ani OVH, ani Home.pl)
 • Dużo podróżuję. Noclegi zamawiam zwykle przez Agoda.com – cenię olbrzymi wybór i szybki proces rezerwowania.
 • Jeśli nie hotele, to Airbnb – to genialna alternatywa, zwłaszcza na wyjazdy z przyjaciółmi, kiedy chcemy zamieszkać w jednym miejscu. I w sensownych cenach!
 • Często wyjeżdżam za granicę. Dzięki karcie Revolut skończył się koszmar biegania po kantorach i wymieniania walut – wszędzie płacę jedną kartą bez absurdalnych różnic kursowych.
 • Wysyłamy sporo przesyłek kurierskich. A wszystkie przez wygodny serwis Furgonetka.pl.
 • Aby nie mieć wielu kart płatniczych w portfelu, wszystkie noszę w jednej – Curve to wygodna i rewolucyjna „wielokarta”.
 • Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!
 • Z taksówek korzystam rzadko, ale jeśli już – wybieram Ubera lub Bolta, bo uwielbiam ich wygodne i funkcjonalne aplikacje.
 • Jeszcze bardziej lubię elektryczne auta na minuty. Dlatego często wypożyczam Vozillę.

Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne firmy. Dzięki!

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
Nieruchomościowe seppuku