Ruszają nowe szkolenia Allegro, organizowane pod szyldem „A2B – Allegro dla Biznesu”. Ten projekt będzie inny od wcześniejszych – nad e-biznesem, wdrażanym przez uczestników, przez 2 tygodnie będą czuwali eksperci od e-handlu. Zapraszamy – pierwsza edycja już 9 listopada we Wrocławiu!

Cykl „A2B” dedykowany jest firmom, które jeszcze nie rozpoczęły sprzedaży w Sieci, a które chcą rozszerzyć grono swoich potencjalnych klientów o kilka milionów osób robiących e-zakupy. Idea przedsięwzięcia jest innowacyjna, a każde edycja składać się będzie z 3 etapów:

Etap 1. Szkolenie
Pierwszego dnia my, prowadzący, przez 9 godzin będziemy pokazywać, jak tworzyć perswazyjne oferty sprzedaży, a także dbać, aby e-działalność odbywała się w zgodzie z przepisami (prawo i podatki). Oczywiście z przerwami na ładowanie baterii: obiad i całodniowy catering.

Etap 2. Wsparcie i monitoring
Przez kolejne 14 dni każdy z uczestników będzie wdrażał swój własny biznes w oparciu o platformę Allegro. W tym czasie będziemy uważnie obserwować działania sprzedawców, odpowiadać na ich pytania, radzić jak zwiększyć skuteczność swoich ofert itd. Każdy uczestnik projektu będzie mógł do woli pytać i konsultować swoje pomysły z ekspertami.

Etap 3. Szkolenie zamykające
Tego dnia poświęcimy 5 godzin na omówienie wyników działań sprzedawców. Przedstawimy najciekawsze efekty, ale też weźmiemy pod nóż popełnione błędy. Analiza wybranych przykładów będzie wzbogacona dyskusją i propozycjami poprawy. Wszyscy uczestnicy otrzymają też szczegółowy raport indywidualny, do którego każdy z ekspertów wrzuci swoje „3 grosze”. Wdrożenie sugestii zawartych w raporcie ma dodatkowo zoptymalizować i zwiększyć efektywność późniejszych działań e-sprzedawców.

Pobierz szczegółowy program (PDF) >>>

Wartość rynkowa szkolenia dla jednej firmy to ponad 3000 zł. Wypełniając formularz zgłoszeniowy na www.a2b.eduinvest.pl, zapłacisz jednak tylko  200 zł (koszt udziału jednej firmy, maksymalnie 2 osoby).

Aby zapewnić efektywność i komfort pracy uczestników i czuwających nad nimi ekspertów, do jednej edycji przyjmujemy tylko 20 firm. Sprawdź, czy jeszcze są miejsca i zapisz się!

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Felietonista Onet.pl oraz „Magazynu Sprzedawców Internetowych Mensis.pl„, gościnnie piszący również dla magazynu „Online Marketing Poland”. Karierę rozpoczynał jako redaktor elektronicznych serwisów informacyjnych w TVP Wrocław.

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Zobacz wszystkie wpisy

2 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Maciej Dutko

Maciej Dutko

przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek, w tym bestsellerów „Targuj się! Zen negocjacji”, „Efekt tygrysa”, „E-biznes. Poradnik praktyka”. Pomysłodawca i współautor kultowej „Biblii e-biznesu” – najważniejszej książki w branży e-commerce w Polsce.

Moje książki i szkolenia

Polecam

Ekskluzywne szkolenie dla nieruchomościowców!
Hotel Arłamów****, 14-15.12.2019

Zarabiaj na Amazonie!

Oscar Czytelników dla „Biblii e-biznesu 2”!

Najlepsza Książka Roku
oraz nr 1 w kategorii "Biznes IT" Biblia e-biznesu 2

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Subscribe to our newsletter

 

Subscribe to our newsletter

 
Szkolenie E-biznes do Kwadratu
Kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu"
• 18,5 godzin wideo,
• 33 proste techniki na zwiększenie sprzedaży,
• 42 przystępne moduły tematyczne,
• 286 konkretnych wytycznych,
• 792 pouczające kejsy,
• ponad 1300 audytów ofert e-sprzedażowych,
• nawet 100-krotne wzrosty sprzedaży!
• 10 tys. przeszkolonych e-sprzedawców!
Nieruchomościowe seppuku